V letošním školním roce se na naší škole opět rozjel školní parlament a máme za sebou nové volby a už i známe jména nových školních „parlamenťáků“. Těšíme se na různé školní akce a opětovné navázání spolupráce s jinými školami. Vedoucími pro tento školní rok jsou BcA. Jakub Vašica a Ondřej Miklas.